Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

FUTBOL YORUM Reşit Gürel

SESİNİ KES DEDİLER, KESTİK VE SUSTUK !…

Kendimizce yorumlama gayretinde bulunduğumuz Osmaniyespor’un oyun tarzı ve yine “ kanaatımca “ diye başlayarak teknik ekip müdahalelerinin yanlışlığı üzerindeki eleştirilerimiz farklı yerlere çekildi.

       Şu ana kadar olumsuz bir tek harf dahi sarf etmediğim yönetimi zorda bıraktığım ve Osmaniyespor’a zarar verdiğimiz (Verdiğim değil, verdiğimiz) gerekçesiyle aşağılayıcı bir üslupla susmamız emredildi.

      “ Bilemediğimiz bir zararımız dokunuyor olabilir “  düşüncesiyle SUSTUK…

ANCAK !...

      Tek hedefi şampiyonluk olan şehrin beklentisi içerisinde bir sıkıntı da biz yaratmayalım diye aşağılayıcı yorumu askıya alarak kaldığımız yerden devam ediyoruz.

TEKNİK EKİP DEĞİŞİKLİĞİ ?...KARMAŞIK DUYGULAR ?...

      Defans kurgusunu beğenmekle birlikte ofansif anlayışını çokça eleştirdiğim Adem Hurma hocanın görevden alınışını anlayamadım.

      Taraftar nezdinde tutulmuyor olabilir.

      Zor kazanılan maçlar sonrasında basının eleştirileri artmış olabilir.

      Ancak son 6 maçında mağlubiyet almamış, 4 galibiyet ve 2 beraberlikle zirveden kopmayan bir ekibin teknik ekibinin görevden alınmasının asıl sebebini bilmememize rağmen çok cesur bir karar olarak görüyorum.

      Bu cesaret inşallah iyi sonuçlar doğurur, hedefe kayıpsız olarak kilitleniriz.

SERHAT ve KUTLAY…

      Yeni teknik ekiple yönetimin ilk hamlesi sporcularımız olan Serhat ve Kutlay’ın tekrar döndürülmesinin olumlu neticeler vereceği kanaatindeyim.

      Keşke aynı duygu Erhan Küçük için de paylaşılsaydı…

      Tüm taraftarlarca pek varlık gösteremediği kanaatinde hem fikir olduğumuz süper lig deneyimli bu futbolcumuzun belki de yeni hocamızla kan uyuşması ve katkısı sağlanabilirdi.

      Bu hafta alınacak galibiyet sonrası bu düşüncenin de oluşmasını temenni ederim.

                                      3 DE 9 PUAN ZOR OLMAYACAK…

      Yeni ekiple hedefe kilitlendiysek 3 de 9 yapacak güçteyiz demektir.

      Bunun için değişiklik riskine girilmiştir.

      Kazanmak için de risk zaten gereklidir.

      

      Başarılar ve haksız eleştirilerim olmuşsa hoş görüsüne dayanarak Adem Hurma hocamın şahsında kendisinden ve  ekibinden helâllik diliyorum.

Diğer Yazıları

Kutluyorum seni Can GÜVEN(!) hoca… Teknik patron Can GÜVEN görevden alındı … HÜSRAN !!! O SENE, BU SENE İSEOSMANİYESPOR’da yetkili KİM ? OSMANİYESPOR’A AÇIK TEKLİF…HIZLANDIRILMIŞ (U-13) GENÇLER LİGİ…alkışlar(!) utanmaz KAHRAMANLARA (!) …OSMANİYESPOR YÖNETİM KURULUNA … OLUMSUZ HAKEM ÇEŞİTLERİ… !!! VASAT OYUN, KÖTÜ SONUÇ !!!…EML’ de MÜDÜR DEĞİŞİMİDEVAM EDİYORUZ…SESİNİ KES DEDİLER, KESTİK VE SUSTUK !…ADEM HURMA HOCAM’ a ?…1 PUAN KAZANÇ MI ?…BİZİM MÜFTÜ NE İŞ YAPAR ? 4-1 ‘ e RAĞMEN … ? …İŞTE BEN BUNA SPOR DERİM…OSMANİYESPOR TUTKUSU …AMATÖRLERE BELEDİYE YARDIMI…SANTRASI YAPILMAYAN GOLLE 3 PUAN…BELEDİYE BAŞKANIMIZA…ZOR DA OLSA 3 PUAN GÜZEL…AV SEZONU AÇILIYOR…OSMANİYE SARI-YEŞİL’E DONANSIN…OSMANİYE BELEDİYESİ ve OSMANİYESPOR….