Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

AKTÜEL Murat Yıldız

Ferman sarayın ise meydanlar halkındır

Hamdolsun iyiye gidiyoruz. Sizler de öyle düşünüyorsunuz. Ey yandaşlarımız, ak trollerimiz, sevgili havuz medyamız, biatçılarımız, yalakalarımız, kapı kullarımız, yardım kuyruklarında kapıştırdığımız açlarımız, Allah yar ve yardımcınız olsun. 
***
Hamdolsun hala zamanımız var. 1 Kasım’da da tek başımıza iktidar olamazsak biraz oyalama taktiği daha yaparız. Sonra Mart’ta bir seçim daha yaparız. Bir yandan ırkçılığı körükler, bir taraftan bayrak bayrak gelen cenazelerin sayısını biraz daha artırırız. 
***
Hamdolsun milletimizle bütünleşmiş haldeyiz. Kimseyi zorlamıyoruz. Elbette her yiğidin gönlünde bir aslan yatar. Biz zaten tarafsızız. Biz miting filan yaparak kimseden oy istemiyoruz. Halka hizmet hakka hizmettir. Bizimkisi sadece açılış; Ya Allah, Bismillah! 
***
Hamdolsun tek başına bir iktidar yoksa da halen ülkeyi yönetme yetkimiz var. 400 milletvekili istedik. 400 vekil verseydiniz böyle olmazdı. 400 vekil verseydiniz. Sokaklarda ceset parçaları olmayacaktı. Ölü çocuklar kokmasın diye derin dondurucularda saklanmayacaktı. 
***
Hamdolsun, 400 vekil vermeseniz de ayaktayız. Bayramlarda bile bayrağa sarılı tabutlar gelse de biz kararlıyız. Ne mutlu o şehitlerin yakınlarına. Şehit haberi vermeye kameralarla giden ve şov yapan kardeşlerimizin de Allah yar ve yardımcısı olsun!!!
***
Hamdolsun bayramı az zaiyatla atlattık. Kimse tepki göstermesin. Size telefon açıldı ve devletin en tepesindeki taziyesini sundu. Tepki gösterirseniz elbette “Kardeşin de bu mesleği seçmeseydi” diyecek sana. Sevinmeniz gerekmez mi sizin? Nasıl Müslümansınız? Ayıptır ayıp!
***
Hamdolsun kahramanlarımızın cennetteki yeri garanti… Onlar artık peygamber ocağından sonra en yüce makama sahiptirler. Bize tepki göstermeyin sakın. Kızdırmayın bizi. Haddinizi bildiririz. Tabutunuzla, çocuğunuzun kanıyla, ölü bedeniyle gurur duyun. Alın şu tabutu gömün ve kesin sesinizi!
***
Hamdolsun biz kaldığımız sürece kan akacak. Hamdolsun biz varsak köle pazarları var olacak. Taşeron kalkmayacak, emekliye 2 maaş ikramiye verilmeyecek, günah işleme özgürlüğümüz olacak. Yolsuzluk hırsızlık sayılmayacak, bütün iş cinayetleri kader, takdiri ilahi ve fıtrat olarak kabul görecek. 
***
Kadına şiddet yüzde bin 400’ü de aşacak. Çocuk işçilik bitmeyecek, çocuk gelinler çoğalacak. İşsizlik, yoksulluk bitmeyecek. ABD ve İsrail’in taşeronluğu devam edecek, cihatçı çetelere şefkat gösterilecek. Halkımıza seslenirken ağzımızdan bal damlayacak; Allah yar ve yardımcınız olsun. 
***
Ne hamdolsun, ne de Allah böyle yar ve yardımcımız olsun. Sizin sarayınız için, yolsuzlukların üstünün örtülmesi için, bu kirli çark, bu kahpe devran böyle dönsün diye bu ülkenin öz evlatlarının kanını içmenin hesabını vereceksiniz elbette. 
***
Nasıl mı; Ferman sarayın ise, meydanlar halkındır!

Diğer Yazıları

KILIÇDAROĞLU, ADANA’DAN MUTSUZ AYRILDIFerman sarayın ise meydanlar halkındırGelip dayandığımız yer…CHP yine sancıya gebeKaybettireceğiz!Kadınsız CHP...Kim?Yaralı IŞİD’ciler Adana’da mı tedavi görüyor?Bir iktidar kaç ülke eder?Korku dağları mı sardı?“Halkın parasıyla saltanat sürmeye hakkınız yoktur”Nereden başlamalı?Hz. Muhammed’in adaleti Topyekun mücadele!Kötü yola düşmedik ama geleceğimiz parlak (!)Acaba…Işığımızı yitirmedik hala…Orhan Kemal için utan Adana!Belki bir gün…