Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

FUTBOL YORUM Reşit Gürel

AMATÖRLERE BELEDİYE YARDIMI…

Belediye başkanımız sayın Kadir Kara bey amatör kulüplerimizi unutmadı ve her yıl olduğu gibi bu sezonda dağıtılmak üzere yardım çekini  ASKF başkanı Levent ÖZTÜRK’e belediye meclis salonunda takdim etti.

 

FAKİR’İN TAVUĞU TEK TEK YUMURTLARMIŞ..

            Belediye Meclis üyeleri ve birim amirlerince ağırlanan ASKF yöneticileri, kulüp temsilcileri ve sporculara kısa, fakat kibirden uzak, olduğunca hoş görülü ve çok güzel konuşmasında sayın başkan Kadir KARA özetle :

            Amatörlerin sıkıntılarından haberdar olduğunu, belediyece yapılan yardımın kendisinin yardımı olmadığını, kulüplerin hakkı olduğunu belirtti ve yardım kararını alan çalışma arkadaşları tüm meclis üyelerine gıyaplarında teşekkür etti.   

        Osmaniye’mize profesyonel bir ekip ihtiyacını dillendirip, önceki dönemde gerçekleştiremedikleri AMATÖR EVİ’ni kendi ifadesiyle fakirin tavuğu tek tek yumurtlar misali bu dönemde hayata geçirecekleri sözünü verdi.

 

ASKF’den TEŞKKÜR PLÂKETİ

            ASKF başkanı Öztürk ise yaptığı konuşmada Kadir Bilir başkana amatör camiaya yaptığı destekten dolayı teşekkür ederek diğer kurumlarında desteklerini beklediğini, iş adamlarının kulüplerimize sponsor olmalarını arzuladaklarını dile getirdi.

          Amatör kulüplere katkılarından dolaya başkan Kara’ya camia adına teşekkür plâketini meclis üyesi ve ASKF başkan yardımcısı Selçuk Acar takdim etti.

 

ALİM KOCA İLE NE KA GÜZEL OLURDU ?

            Osmaniye Belediyesinin başkanı gibi gülen yüzlü sevilen birim amirlerinden,

            Demokratik seçilme hakkı ile başkanlık için başka bir partiden aday adayı,

ASKF nin aktif Genel Sekreteri Alim Koca bey…

Sporda siyasetin etken olamayacağını her organizasyonunda gösteren ayrı partilerden başarılı iki güzide insanımız Selçuk Acar ve Alim Koca kardeşlerim;

Bu organizasyonda da birlikte olsaydınız, çok güzel olmaz mıydı ?

ASKF nin başarılı Alim beyi, ASKF’ye desteğinden dolayı başkanına şilt takdim etseydi süper bir olay olmaz mıydı ?

Osmaniye’de birlikteliğe enfes bir örnek olmaz mıydı ?

Bir şey kaybetmeyeceğin gibi daha da KOCArdın diyorum Alim Koca yiğenim. (Emmi’si olurum da)…

Yiğenim acil bir iş yüzünden bizleri karşılayamamıştır.

 

SAYIN BAŞKANIM’A..

Amatör Evi adlı yumurtayı elimize aldık sayılır, üçüncü dönem için de Osmaniye merkezde bir Amatör Antrenman Sahası isimli yumurta müjdesini alırız inşallah.

Yaptıklarınız için Allah razı olsun, yapacaklarınız için Allah’ım gücünüzü arttırsın…  

Diğer Yazıları

Kutluyorum seni Can GÜVEN(!) hoca… Teknik patron Can GÜVEN görevden alındı … HÜSRAN !!! O SENE, BU SENE İSEOSMANİYESPOR’da yetkili KİM ? OSMANİYESPOR’A AÇIK TEKLİF…HIZLANDIRILMIŞ (U-13) GENÇLER LİGİ…alkışlar(!) utanmaz KAHRAMANLARA (!) …OSMANİYESPOR YÖNETİM KURULUNA … OLUMSUZ HAKEM ÇEŞİTLERİ… !!! VASAT OYUN, KÖTÜ SONUÇ !!!…EML’ de MÜDÜR DEĞİŞİMİDEVAM EDİYORUZ…SESİNİ KES DEDİLER, KESTİK VE SUSTUK !…ADEM HURMA HOCAM’ a ?…1 PUAN KAZANÇ MI ?…BİZİM MÜFTÜ NE İŞ YAPAR ? 4-1 ‘ e RAĞMEN … ? …İŞTE BEN BUNA SPOR DERİM…OSMANİYESPOR TUTKUSU …AMATÖRLERE BELEDİYE YARDIMI…SANTRASI YAPILMAYAN GOLLE 3 PUAN…BELEDİYE BAŞKANIMIZA…ZOR DA OLSA 3 PUAN GÜZEL…AV SEZONU AÇILIYOR…OSMANİYE SARI-YEŞİL’E DONANSIN…OSMANİYE BELEDİYESİ ve OSMANİYESPOR….