Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

FUTBOL YORUM Reşit Gürel

VASAT OYUN, KÖTÜ SONUÇ !!!…

        Oysa ne büyük umutlarla, sabırsızlıkla beklemiştik bu pazarı…

        Devre arası kampında takımın iyi şartlarda hazırlanması,

         Yeni transferlerin yetenekleri ve takıma uyum haberleri,

         Yönetimin uykularını yitirircesine gayretleri ve taraftarın heyecanıyla…

MESKİ DERBİSİ

         Potada kalabilmek adına Pazar günü 7 Ocak stadında zemin ve hava şartlarıyla birlikte her şey süper.

        Moraller yerinde, umutlar dorukta, ilgi ve seyirci muhteşem….

         Tüm bu güzelliklerle başlayan müsabaka sonucu maalesef :

HÜSRAN !!!

         Niye hüsran ? Anlayabilmiş değilim…

         Rakip mi çok iyiydi ? Kanaatimce   HAYIR…

         Hakem mi çok kötüydü ? O da değil. İyi bir hakem değil ama bizim için iyiydi. Biri kesin olmakla birlikte rakibin lehine iki penaltı pozisyonunu es geçti.

         O halde sonuç niye hüsran? Kenar yönetimden mi, oyunculardan mı ?

SONDAN BAŞLAYAYIM :

         Kazanma arzusu üst sınırdaki sporcularımızın yetenekleri göz önüne alınacak olursa gücümüz  maalesef bu kadar. Birkaç sporcunun ileriki maçlarda performansını artırabilmesi yarışma için yeterli olabilecek mi ?

ARA TRANSFERİN GETİRİLERİ

         Rakibin baskısı altında geçen ilk yarıda kendi alanımızdan çıkamadık ve pozisyon üretemedik. İkinci yarıda kısmen roller değişti  ama etkili olamadık.

        Orta alan elemanlarımızın üretken olamamalarından dolayı hücumda çoğalamadığımız için yeni santrafor Alihan(9) hakkında fikir sahibi olamadık. Ancak giden Richel’den beş gömlek üstün olduğu kesin.

         Aranılan 10 numara olarak lanse edilen Canberk(34) beklenilenden çok uzaktı. Sorumluluk alamadı, Sinan ve Turan’a yardımcı olamadı. Ahmet hoca’ın 90 dakika ısrarına cevap veremedi.

         Sol bek Fatih(3) fena gözükmese de aranılan kan değil.  Muhammed(42) oyunda kaldığı kısa sürede pek fikir vermedi.

        SONUÇ : Belki erken bir değerlendirme olacak ama Fatih, Canberk ve Muhammed üçlüsü arkadaşlar alınmasaydı da yerlerine Ahmet Çetinkaya(39) takımda tutulabilseydi diye düşünmeden edemiyorum.

HERŞEY BİTTİ Mİ ?

        En üst düzey gayrete rağmen bu maçı geçemiyorsak, üzerimizdeki 4 takımın birbiriyle yapacakları müsabakaların da BERABERLİKLE sonlanması ihtimal dahilindeyse iddiamızın devam edebileceği kanaatindeyim.

       Ancak; bu oyun tarzıyla belki zor gol yiyebiliriz ama gol atmamızın daha da zor olacağını teknik ekibin kabullenmesi gerekir.  

Lig ikinciliğinin başarı sayılamayacağı için kazanmak mecburiyetindesin.Takım içinde A.Çenet, Abdurrahman, Vedat ve Sinan’ın sayılarını iki katına çıkarmanız gerekir….  

      Sonuçta çok önemli iki puan kaybına rağmen her şey BİTMEDİ….

Diğer Yazıları

Kutluyorum seni Can GÜVEN(!) hoca… Teknik patron Can GÜVEN görevden alındı … HÜSRAN !!! O SENE, BU SENE İSEOSMANİYESPOR’da yetkili KİM ? OSMANİYESPOR’A AÇIK TEKLİF…HIZLANDIRILMIŞ (U-13) GENÇLER LİGİ…alkışlar(!) utanmaz KAHRAMANLARA (!) …OSMANİYESPOR YÖNETİM KURULUNA … OLUMSUZ HAKEM ÇEŞİTLERİ… !!! VASAT OYUN, KÖTÜ SONUÇ !!!…EML’ de MÜDÜR DEĞİŞİMİDEVAM EDİYORUZ…SESİNİ KES DEDİLER, KESTİK VE SUSTUK !…ADEM HURMA HOCAM’ a ?…1 PUAN KAZANÇ MI ?…BİZİM MÜFTÜ NE İŞ YAPAR ? 4-1 ‘ e RAĞMEN … ? …İŞTE BEN BUNA SPOR DERİM…OSMANİYESPOR TUTKUSU …AMATÖRLERE BELEDİYE YARDIMI…SANTRASI YAPILMAYAN GOLLE 3 PUAN…BELEDİYE BAŞKANIMIZA…ZOR DA OLSA 3 PUAN GÜZEL…AV SEZONU AÇILIYOR…OSMANİYE SARI-YEŞİL’E DONANSIN…OSMANİYE BELEDİYESİ ve OSMANİYESPOR….