Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

FUTBOL YORUM Reşit Gürel

4-1 ‘ e RAĞMEN … ? …

Tahmin edildiği gibi Osmaniyespor zayıf rakibi Akdeniz Bel.spor’u rahat geçti.

          Müsabakanın henüz başlarında sürpriz bir golle (0-1) geriye düşmemize rağmen  kimse endişelenmedi.

         Hatta öyle ki yenilen golden sonraki taraftar coşkusunu uzaktan görenler Osmaniyespor’un gol attığını zannedebilirdi.

         Taraftarın bu gayreti herhalde oyun alanına da yansıyacaktı.

Öyle de oldu, bilhassa tıkır tıkır işleyen sol kanatla rakip savunma sürekli dövüldü. Nihayetinde Abdurrahman’ın müthiş golü ile eşitlik sağlandı.

Başka gol olmayan ilk yarıda çok iyi işler yapan sol kanadın aksine sağ kanat hiç üretken değildi.

Riçhel ve Djamen ise sadece renkleri ile oyuna bir farklılık getiriyorlardı.

DEVRE ARASI İLGİNÇ DİYALOG…

Devre arası staddan ayrılan Belediye Başkanını yolcu eden kulüp başkanı Muzaffer Ateş’ le ayak üstü ilk yarı  değerlendirmesini yaparken bir ara başkan Ateş :

          Abi Belediye Başkanımız ayrılırken ‘’ Merak etmeyin, ikinci yarı 3 gol daha atarız’’ dedi.

     Bende başkan kehanet sahibi değil ama “BİLİR” dedim.Çünkü o KADİR BİLİR idi.

PEŞ PEŞE GELEN GOLLER

Nitekim ikinci yarıda başkanın dediği gibi 3 gol le gelen farklı sonuç: 4-1

Oyun içi hamlelerini pek tutmadığım Adem Hurma hocanın Vedat’ı asıl yeri sağbek hamlesiyle sağ koridor da , Salih de kımıldamaya başladı.

Riçhel daha niye sahada tutuluyor ki diye düşündüğüm anda sahne aldı. 

Sahanın en iyisi A.Çetinkaya şahsi gayreti ile rakiplerini ekârte ederek getirip önüne koyduğu ve “ DÜRT BE KARDEŞİM “ dediği topa sadece dokunmak kalmıştı.

Hakan ve Sinan golleriyle de genç Akdeniz Belediye ekibi tamamen dağıldı.

GENÇ EKİP..

Ben şimdiye kadar bu kadar bir genç bir ekibin sahaya sürüldüğüne şahit olmamıştım. Bu şaşkınlığımı okuyucularımla paylaşmak istiyorum.

Sırt numaraları ve doğum yıllarını aktarıyorum :1-12-13-14-17 nu.(1997 doğ.5 sporcu), 2-3-5-8-16 Nu.(1996 doğ.5 sporcu), 7-10-15 nu. (1995 doğ.3 sporcu),            4-6- nu. (1994 doğ. 2 sporcu),   9-11(1987 doğ.2 kişi)  ve 18 nu.(1998 doğ.lu)

GELELİM BAŞLIĞA !.....

   Evet; farklı sonuca rağmen şampiyonluğa oynayan Osmaniyespor’umuzu maalesef yeterli göremedim. Belirttiğim gibi bu kadar genç bir ekibe yeterli baskıyı kuramadık.

   Kimse kusura bakmasın ama şu anki görüntüleriyle yurt dışı 2 transfer bir sporcu etmez kanaatindeyim. Rakiplerini ürkütmüyorlar dahi. Sefa (8) da ayrı bir fiyasko.

       Kısaca ; Adem Çankaya hocamın İKİNCİ LİG EKİBİ KURDUK sözünden hareketle gönlümdeki BAL liginin tüm takımlarını sürklase ederek  şampiyonluğa ulşacak beklentisi yüksek ekipte ancak kalecilerin dışında Vedat, Sinan, Abdurrahman, Çenet ve Çetinkaya Ahmet’ler yer alabilirler.

  Hazır kıta için ise Salih(7)ve Hakan(22) olabilir.Kulübedekiler için görüş belirtemem. Dip Not: Adem Hurma hocam oyunu dışarıdan daha iyi okuyor.  

Diğer Yazıları

Kutluyorum seni Can GÜVEN(!) hoca… Teknik patron Can GÜVEN görevden alındı … HÜSRAN !!! O SENE, BU SENE İSEOSMANİYESPOR’da yetkili KİM ? OSMANİYESPOR’A AÇIK TEKLİF…HIZLANDIRILMIŞ (U-13) GENÇLER LİGİ…alkışlar(!) utanmaz KAHRAMANLARA (!) …OSMANİYESPOR YÖNETİM KURULUNA … OLUMSUZ HAKEM ÇEŞİTLERİ… !!! VASAT OYUN, KÖTÜ SONUÇ !!!…EML’ de MÜDÜR DEĞİŞİMİDEVAM EDİYORUZ…SESİNİ KES DEDİLER, KESTİK VE SUSTUK !…ADEM HURMA HOCAM’ a ?…1 PUAN KAZANÇ MI ?…BİZİM MÜFTÜ NE İŞ YAPAR ? 4-1 ‘ e RAĞMEN … ? …İŞTE BEN BUNA SPOR DERİM…OSMANİYESPOR TUTKUSU …AMATÖRLERE BELEDİYE YARDIMI…SANTRASI YAPILMAYAN GOLLE 3 PUAN…BELEDİYE BAŞKANIMIZA…ZOR DA OLSA 3 PUAN GÜZEL…AV SEZONU AÇILIYOR…OSMANİYE SARI-YEŞİL’E DONANSIN…OSMANİYE BELEDİYESİ ve OSMANİYESPOR….