Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Türkiye`de Cinsel İlişki Süresi 3.7 Dakika Sürüyor

İngiliz gazetesinde yayınlanan bir araştırmanın sonuçlarına göre; Türklerin cinsel ilişki süresi 3.7 dakika sürüyor. Türkiye bu ortalama ile Avrupa ülkelerinin gerisinde kaldı.


Avustralya'daki Queensland Üniversitesi'nden Psikolog Dr. Brendan Zietsch yaptığı araştırmaların ardından cinsel süresi ve pek çok konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yayınlanan habere göre, cinsel ilişkinin süresi 33 saniyeden 44 dakikaya kadar pek çok zaman aralığında olabiliyor.

TÜRKLERİN CİNSEL İLİŞKİ SÜRESİ KISA

Çiftlerin farklılıkları göz önünde bulundurularak yapılan açıklamada ise ortalama seks süresinin 5.4 dakika olduğu belirtildi. Türkiye'den çiftlerin bilgilerinin de yer aldığı açıklamada, Türklerin cinsel ilişki süresinin İngiltere, ABD, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerle kıyaslandığında daha kısa olduğu vurgulandı.

TÜRKLERİN 3.7 DAKİKA SÜRÜYOR

Açıklamaya göre Türklerin cinsel ilişki süresi 3.7 dakika sürüyor. Zietsch, "Cinsel ilişkinin uzun sürmesi konusunda neden bu kadar takıntılıyız? Mesela yemek yemeyi de çok seviyoruz. Ancak bir yemeği 5 dakika boyunca çiğnemiyoruz" dedi.