Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Küçük Hasan’ın sandalye sevinci

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan 6 yaşındaki Hasan Bektaş’a tekerlekli sandalye hediye etti.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan 6 yaşındaki Hasan Bektaş’a tekerlekli sandalye hediye etti.

 

 

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerinin tespit ettiği ihtiyaç sahibi kişilere yardımlarının devam ettiğini kaydetti.

Tarhan, yaşlı ve hastalara evde yaşlı bakım hizmetinin yanı sıra sağlık, temizlik, ekonomik ve psikolojik destek verdiklerini, ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı ve tekerlekli sandalye gibi çeşitli hediyeler verdiklerini belirtti.

Bu kapsamda, kemik rahatsızlığı bulunan ve Yeni Mahallede oturan 6 yaşındaki Hasan Bektaş’a tekerlekli sandalye hediye ettiklerini,  bu tür sosyal projelerinin devam edeceğini söyledi.

Çocuklarına tekerlekli sandalye hediye edeline anne Aysel ve baba Bilal Bektaş ise, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizleri sevindirdi, yüzümüzü güldürdü, Allah da kendisinin yüzünü güldürsün” dediler.

 

Haber: Menderes ÖZAT