Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Koca’dan Huzurevi ziyareti

Yerel seçimlerde AK Parti’den Osmaniye Belediye Başkan aday adayı olan Alim Koca, Özden Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Yerel seçim çalışmaları sırasında Huzurevinde kalan yaşlılara “her bayram yanınızda olacağım” sözü veren AK Parti’nin Belediye Başkan aday adayı olan Alim Koca, yaşlıların ellerini öperek onlara karanfil ve çeşitli hediyeler verdi.

Yaşlılarla sohbet eden Koca, yaşlıların yalnızlıklarına ortak olmanın mutluluğunu yaşadığını, tüm insanların yaşlıları ziyaret etmesi gerektiğini ifade ederek, “Yaşlılar, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır” şeklinde konuştu.

Özden Huzurevi Müdürü Sabit Özden ise, yaşlıları ziyaret etmek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu, burada kalan yaşlıların insanlardan beklentisinin sadece sevgi olduğunu, butür ziyaretlerden dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Yaşlıların çay ve çikolata ikramını kabul eden Koca, ziyaretin ardından “Kurban Bayramında yeniden birlikte olacağız” diyerek ayrıldı.