Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Emre Belözoğlu: `Papa’yla görüşmedim`

Emre Belözoğlu, ’Papa ile görüştü’ iddialarına ilişkin, “Hiçbir şekilde Papa’yla görüşmedim. Bunlar yalan haberler" dedi.

 

Fenerbahçe’nin AS Roma ile oynanan ve 3-3 sona eren hazırlık maçı sonrasında konuşan Emre Belözoğlu, ’Papa ile görüştü’ iddialarına ilişkin, “Hiçbir şekilde Papa’yla görüşmedim. Bunlar yalan haberler" dedi.

BELÖZOĞLU: “ÖNEMLİ OLAN SÜPER KUPA”

Papa’dan 1 Eylül’de İtalya’da oynanacak barış maçına davet alan Emre Belözoğlu ise maça katılacağını belirterek, “Eski kaptanım Javier Zanetti ve Papa’nın yapmış olduğu bir davet. Çok güzel bir maç olacak diye ümit ediyorum. İhtiyacı olan herkese yardım edileceği güzel bir maç olacak. Dünyanın özellikle barışa ihtiyaç duyduğu zamanları yaşıyoruz. Ben de elimden geldiğince buna destek olmak adına Javier Zanetti’nin davetini kabul ettim” dedi.

Basında çıkan ‘Papa Emre’yi aradı’ iddiası için tecrübeli futbolcu, “Zanetti’yle görüştüm, onlar da bir davet gönderdiler kulübe. Hiçbir şekilde Papa’yla görüşmedim. Bunlar yalan haberler. Ben Türk ve Müslüman olarak davet edildim, diğer dinlerden de oyuncular olacak” yanıtını verdi.

Emre Belözoğlu, Roma maçı ile ilgili olarak, “İki takım için de iyi bir maç oldu. Onların kendi sahalarında ilk maçıydı. Bizim takım da yeterince konsantre olmuştu maça diye düşünüyorum. İnşallah bunun devamı gelir. Bizim için önemli olan Süper Kupa” şeklinde konuştu.