Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

İlk sağlık turizmi reality programı V&T, Arap kanalı MBC’de

Yapımcılığını PRS Medya’nın üstlendiği, dünyanın ilk ve tek sağlık turizmi reality programı V&T, Arap dünyasının en çok izlenen televizyon kanalı MBC’ye transfer oldu.

 

Gösterildiği tüm ülkelerde büyük ilgi gören ve başarı sağlayan tv programı V&T, Türkiye’nin yanı sıra şimdi de; 225 milyon insanın izlediği Arap dünyasının en çok izlenen kanalı MBC’de izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını, Türkiye’de sağlık alanında yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren deneyimli kadrosuyla büyük başarılara imza atan PRS Medya’nın üstlendiği V&T tv programı, Eylül 2014’den itibaren MBC kanalında seyirciye merhaba demeye hazırlanıyor. Program, 45’er dakikalık bölümler halinde günlük olarak yayınlanacak.
Geçtiğimiz sezon, Romanya Prima TV, Kanal D Romanya, EuroStar ve NTV Avrupa’da toplam 410 kez yayınlanan V&T, bir sezonda 23 ülkeden on binlerce başvuru aldı.

Türk sağlık dünyasının yurt dışına açılan penceresi haline gelen V&T, şimdi de sağlık sektöründe önemli bir yeri olan Arap dünyasındaki kitlelere ulaşmak, onların sesi olmak için kalabalık bir ekiple gece gündüz demeden hazırlıklara devam ediyor.

Bugüne kadar yayınlandığı ülkelerde programa desteklerini veren MBC'de yayınlanacak programın sponsorları arasında; Acıbadem, Memorial, EstetX Diş Kliniği ve saç ekim uzmanı Dr. Ali Karahan gibi önde gelen sağlık kurumları yer almakta.