Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

CHP’nin umudu Çerçi

Osmaniye’de, sevilen, güler yüzle, sempatik tavrı ile dikkat çeken Nihat çerçi, CHP Osmaniye Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Osmaniye’de, sevilen, güler yüzle, sempatik tavrı ile dikkat çeken Nihat çerçi, CHP Osmaniye Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

CHP Osmaniye il örgütünde düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını açıklayan Çerçi, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere çok hazırlıklı girdiğini, bu dönem CHP Osmaniye Milletvekili olarak TMM’ne gideceğini söyledi.

Osmaniye’nin köylüsü, memuru, işçisi, esnafı ile yeterli bir ilişki kuramamış bir siyasetçinin başarılı olamayacağını vurgulayan Nihat Çerçi, mazeret değil çözüm üreterek kentin tüm sorunları çözmek için yola çıktığını kaydetti.

Andırınlı babanın ve Düziçili bir annenin 40 yaşında bir evladı olduğunu vurgulayan eğitim yönetimi ve denetimi uzmanı Çerçi,   eğitimin gelişimi ve değişimi konularında da tezleri bulunduğunu ifade ederek, aynı zamanda eğitimcilerin de adayı olacağını belirtti.

Osmaniye’de çalmadık kapı bırakmayacağını da ifade eden Çerçi, gittiği her yerde yoğun bir ilgi ile karşılandığını, kentte yaşayan vatandaşların bu seçimler öncesi CHP’ye yoğun bir ilgi gösterdiğini, kendisine gösterilen bu ilgi karşısında memnun olduğunu kaydederek, şöyle konuştu:

“İnsanların gittiğim yerlerde bana ve partime gösterdiği yoğun ilgi beni son derece memnun ediyor. İnsanların gözünde ışık görüyorum. Bu seçim Osmaniye’de çok farklı olacak. CHP’nin alacağı oy oranı sandıklar açılınca kimseye şaşırtmasın. Artık Osmaniye’nin de TBMM’nde bir sandalyesi olacak. Osmaniye’yi de orada iyi şeklde temsil edeceğim.”