Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

AK Parti 1. olağanüstü kongresine doğru

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Arslantaş: "Kongremizle yeni Türkiye yolunda, yeni bir aşama başlayacak, Türkiye bu yeni dönemde de yüksek hedeflere hızla yükselecektir”

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, partisinin 27 Ağustos'ta gerçekleştirilecek kongresine ilişkin, "Kongremizle yeni Türkiye yolunda, yeni bir aşama başlayacak, Türkiye bu yeni dönemde de yüksek hedeflere hızla yükselecektir" dedi.

Arslantaş, öğretmenevinde düzenlediği basın toplantısında, AK Parti'nin 27 Ağustos'ta Ankara'da 1. olağanüstü kongresini yapacağını, kongreyle yeni genel başkanını seçeceğini belirtti.

Arslantaş, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın genel başkan adayının Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu olduğunu açıkladığını anımsatarak, şunları söyledi:

"Kongremizle yeni Türkiye yolunda, yeni bir aşama başlayacak, Türkiye bu yeni dönemde de yüksek hedeflere hızla yükselecektir. Türkiye güçlü, demokratik, müreffeh ve saygın bir ülke olma hedefine daha büyük bir azimle yürüyecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın rehberliğinde ve genel başkan adayımız, mevcut Dışişleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu'nun yönetiminde, bu kutlu ve büyük yürüyüş yeni aşamalara, yeni ufuklara ulaşmaya devam edecektir." AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, AK Parti'nin iktidar sürecinde, Türkiye'nin normalleştiğini söyledi.