Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Reza Zarrab`dan Ebru Gündeş`e: Kızımızı Getirme

Amerika`da tutuklanan ve 75 yılla yargılanan Reza Zarrab`ın ilk duruşması için Miami`ye giden eşi Ebru Gündeş`e "Kızımızı getirme. Olumsuz etkilenmesin" dediği öğrenildi.

Reza Zarrab  İran devletini dolandırmak kara para aklama bankacılık sahtekarlığı gibi suçlamalardan dolayı ABD'de tutuklandı.  Reza Zarrab tutuklanırken yanında eşi  Ebru  Gündeş'te vardı.

 Ebru Gündeş eşi  Reza Zarrab'ın ilk duruşması için  Miami'ye gitti.

EBRU 3 HAFTA YANINDA KALACAK

19 Mart akşamı Amerika-Miami'de tutuklanan  Rıza Zarrab'ın yanında eşi  Ebru Gündeş ve 5 yaşındaki kızı Alara vardı. Olay üzerine kızını alıp hemen  İstanbul'a dönen  Ebru Gündeş yakınlarına, 'Rıza beni yanında ister' dedi ve  Miami'ye gitme kararı aldı. Gündeş,  4 Nisan'da  Miami'de yapılacak ilk duruşmada eşinin yanında olacak ve 3 hafta  Amerika'da kalacak.

"KIZIMIZI GETİRME"

Ebru Gündeş'in  Miami ziyaretinin detayları da netleşmeye başladı. 75 yılla yargılanan ve eşini yanında görmek istediği öğrenilen Zarrab'ın bu talebini Gündeş'e avukatları aracılığıyla ilettiği öğrenilirken, "Kızımızı getirme. Yaşananlardan olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Dava lehimizde neticelecek ve ona beraber gideceğiz" dediği öne sürüldü.

DUYGULANDI

Eşinin bu talebi karşısında duygulandığı belirtilen ünlü sanatçının, kızının burada bırakarak eşinin yanına gittiği öğrenildi.