Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Polisten şok eden hareket

Boğaziçi Köprüsü’ne çıkan bir şahıs, kendisini korkuluklardan aşağıya bırakarak intihar etti. Bir trafik polisinin intihar teşebbüsünde bulunan şahıs ile köprü korkuluklarında yaptığı selfie ise sosyal medyada büyük tepki çekti

 

Olay, sabah saatlerinde Boğaziçi Köprüsü’nde meydana geldi. Sadrettin Şaşkın (35) isimli şahıs Boğaziçi Köprüsü’nün korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Şaşkın, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından ikna edilmeye çalışıldı. Yaklaşık 3 saat süren ikna çabalarına rağmen Şaşkın kendisini korkuluklardan aşağıya bıraktı. Şahsın atlaması üzerine deniz polisi, Şaşkın’ı Ortaköy İskelesi’nden çıkardı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Şaşkın’a müdahale ederek hayata döndürmeye çalıştı. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen şahıs hayatını kaybetti. İntihar nedeni ile köprüde uzun araç kuyruğu oluşurken, Şaşkın’ı ikna etmeye çalışan polislerden birinin köprü korkuluklarında selfie yapıp Twitter’da paylaşması ise dikkat çekti.

Şaşkın’ın ailevi sorunları olduğu ve maddi sıkıntılardan dolayı intihar ettiği iddia edilirken, daha önce 2 kez intihar girişiminde bulunduğu da öğrenildi.

 KÖPRÜDE İNTİHAR SELFİE'SİNE SORUŞTURMA

Boğaziçi Köprüsü'nde sabah saatlerinde yaşanan intihar sırasında selfie çeken polis memuru hakkında soruşturma başlatıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "01.09.2014 tarihinde bazı basın ve yayın kuruluşlarında yer alan Boğaziçi Köprüsü'ndeki intihar girişimi esnasında görevli polis memurunun medyaya yansıyan görüntüleri ile ilgili olarak gerekli yasal işlemler başlatılmıştır" denildi.