Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Osmaniye`de Trap ve Tek Kurşun Atışları Yapıldı

Osmaniye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü tarafından trap ve tek kurşun atışları 15`inci bahar turnuvası düzenlendi.


Osmaniye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü tarafından trap ve tek kurşun atışları 15'inci bahar turnuvası düzenlendi.

Nohuttepe Köyü Atış Poligonunda düzenlenen yarışmaya 8 il ve ilçelerden 300 kişi katıldı.

Osmaniye Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Faruk Doğar, yarışma öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, profesyonel ve amatör avcı ve atıcıların yarışmaya katıldığını belirtti.

Her yıl yarışmaya ilginin arttığını ifade eden Doğar, "Amacımız farklı kentlerde avcı ve atıcılar arasında birlik ve beraberliği güçlendirmektir. Geçen yıl 250 katılımın olduğu yarışmalarımıza bu yıl 300 avcı ve atıcı katıldı. Osmaniye, Adana, MersinKahramanmaraş, Hatay, Kilis, Niğde ve Kayseri'den ve ilçelerden katılımlar oldu, ilgiden memnunuz. Yarışmalara katılan herkese teşekkür ediyorum. Umarım gelecek yıl daha fazla katılımın olduğu bir organizasyonu gerçekleştiririz. Başarılı yarışmacılarımızı kutluyoruz. Osmaniye Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü olarak doğaya ve çevreye duyarlılığı artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Yapılan yarışmalarda, profesyonel trap atışlarında birinci Serbay Muştank (Ceyhan), ikinci Başer Özsu (Ceyhan), üçüncü Burak Dağlı (İskenderun), amatör trap atışlarında birinci Uğur Maral (Adana), ikinci Abdullah Yıldırım (İskenderun), üçüncü Talip Duyun (Hassa), tek kurşun atışlarında birinci Ömer Halis (Kırıkhan), ikinci Yılmaz Günay (Kozan), üçüncü Mustafa Gümüş (Kozan), kadınlar tek kurşun atışlarında ise birinci Esra Mülayim (Adana), ikinci Deniz Seren Dartar (Osmaniye), üçüncü Hatice Kaya (Osmaniye) oldu.

Yarışmaların ardından yapılan ödül töreninde, dereceye girenlere kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verildi.