Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Buse Terim Açıkladı: Evet, Hamileyim

2016 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine giren Buse Terim, hamile olduğu haberlerini doğrulayarak "Bizden duyum istedim. Evet, hamileyim" ifadelerine yer verdi.

2014 yılında muhteşem bir düğünle evlenen  Buse Terim ve  Volkan Bahçekapılı'dan beklenen müjdeli haber geldi.3 aylık hamile olan  Buse Terim güzel haberi sosyal medyadan verdi.

"EVET, BİR BEBEĞİMİZ OLACAK"

Duygusal bir yazı kaleme alan Terim "Bizden duyun istedik. Evet, bizim bir bebeğimiz olacak" mesajını yazdı.

İşte  Buse Terim'in kaleme aldığı o yazısı;

"Hayat arkadaşıma kocaman bir aşkla bağlanalı 8 sene oldu. O zamanlar en büyük hayalimiz evlenip, her saniyemizi beraber geçirebilmekti. Bu hayalimize kavuşabildiğimiz için her soluk alışımızda şükrettik Allah'a. Günün birinde birbirine kenetlenen yüreklerimizin, başka bir aşka yer açacağını düşlerdik. O aşkla üç ay önce tanıştık. Minicik atan kalbiyle aşkımızı büyüttü, bizi tamamladı. Şu aralar çok garip duygular yaşıyorum, tarif etmekte zorlanıyorum. Bunu benden duymak istediğinizi biliyorum... O yüzden evet söylüyorum; Bizim bir bebeğimiz olacak.

"HEPİNİZİ DUYUYORUM"

Allah'ım izin verirse onu 6 ay sonra kucağımıza alacağız. Onu sabırla, birbirimize duyduğumuz aşkla, sevgiyle, hayallerle bekleyeceğiz. Artık tek dileğimiz onun sağlık ve sıhhatle dünyaya gelmesi. Hepinizi duyuyorum. Benim için duyduğunuz mutluluğu hissediyorum. Sizlerle beraber yeni bir yolculuğa çıkacağız. Güzel dilek ve temennileriniz; en önemlisi sonsuz desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sizi seviyoruz."