Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Umut Yıldızları`ndan ödüllü kompozisyon yarışması

Osmaniye Umut Yıldızları Gençlik Derneği, gençlerin derslerin yanında sanat, kültür ve sportif faaliyetlere yönelmesi amacıyla kompozisyon yarışması düzenliyor.

 

Dernek Başkanı Semiha Tıraş, dernek olarak gençleri kültür ve sanata yönlendirmek için liselilerin katılacağı ödülü ‘öğretmen’ konulu kompozisyon yarışması düzenlediklerini kaydetti. Kalemine güvenen ve düşündüklerinin yazıya dökebilecek kabiliyetli gençlerin yarışmaya katılmasını isteyen Tıraş, başarılı olan öğrencileri ödüllendireceklerini ifade etti. Tıraş, “Marifet iltifata tabi olduğu için kendine güvenen ve marifetli gençlerin ödüllendirilmesinden yanayım. Bizde kompozisyon yarışmasında derece girenlere çam sakızı çoban armağanı cinsinden ödüller vereceğiz. Birinciye dijital fotoğraf makinası, ikinciye tablet, üçüncüye ise MP4 çalar hediye edeceğiz.” diye konuştu.

Yarışmaya katılacakların eserlerini 24 Kasım’a kadar 7 Ocak Mahallesi M Fevzi Çakmak Caddesi 80 numaralı adresteki gençlik merkezine ulaştırmaları gerektiği bildirildi.