Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Dilber Ay, Canlı Yayında Servetini Açıkladı

Konuk olduğu programda bilinmeyenlerini anlatan Dilber Ay, "2 gecekondum var, bir tane bahçeli evim... Ankara`dan da bir ev aldım" diyerek mal varlığını açıkladı

Arabesk müziğin güçlü isimlerinden Dilberay,Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Dilberay, merak edilenlere canlı yayında yanıt verdi.

Mal varlığıyla ilişkin soruya da yanıt verenDilber Ay'a program sunucusu şaşırarak "Dilber ana o zaman sen çok kazanmıyorsun" sözleriyle yanıt verdi.

İşte ünlü sanatçının açıklamalarından satırbaşları;

"Allah bereket versin kazandıklarıma, çoluğuma çocuğuma aileme bakıyorum. Vücudum sağ olduğu müddetçe bakacağım. 2 gecekondum var, bir tane bahçeli evim... Ankara'dan da bir ev aldım.

"ŞAHAN İLE GÖRÜŞMÜYORUZ"

Şahan ile görüşmüyoruz ama küs değiliz. Kırıldım ona. Artık kırgın değilim, hırsım geçti. Bir kaç kez telefon açtım, telefonuma çıkmayınca darıldım. Çocuğu olmuş, hayırlı uğurluolsun. Çocuğu da onun gibi filmler yaparsa yandık.

"OYNADIĞIM REKLAMDAN PARA ALMADIM"

Oynadığım reklam filminden para almadım. Bir yemek yiyecek kadar para verdiler.

"25 TANE TORUNUM VAR"

25 tane torunum var. Çocuklarımın çocukları oldu evlendi, onların da çocukları oldu. Allah hepsinin rızkını ayrı ayrı verir."