Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Annesinin Cenazesinde Sezen Aksu`ya Büyük Ayıp

Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde toprağa verilen Sezen Aksu`nun annesinin cenazesine gelenlerden bazılarının ünlü sanatçıya şarkılarını dinletmek istediklerini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden  Sezen Aksu'nun yanından bir an olsun ayrılmayan  Emel Müftüoğlu, ünlü sanatçının yaşadıklarını anlattı.

"VEFATTAN BU YANA HİÇ UYUMUYOR"

Elif Güvendik'in sunumuyla ekrana gelen 'Elifnağme' programına konuşan  Emel Müftüoğlu, Aksu'nun ağır bir travma yaşadığını belirterek şunları söyledi: "Her şeyin karşısında dik durmaya çalışıyor. Bir öğretmen çocuğu olarak bizi yanında tutmaya çalışıyor. Sonuçta her ölüm zamansızdır. Anne bambaşka bir şeydir. Bir travma yaşadı. Belli etmiyor ama yalnız kaldığında çok üzülüyor. Yalnız bırakmamaya çalışıyorum. Vefattan bu yana hiç uyumuyor."

"ŞARKISINI DİNLETMEK İSTEYENLER GÖRDÜM"

Bütün bu yaşananlara rağmen  Sezen Aksu'nun güçlü kalmaya çalıştığını da sözlerine ekleyen Müftüoğlu " Sezen Aksu basında yer alan haberlerdeki gibi cenazeye katılamayanlar için her hangi bir şey söylemez. Bunları konuşmaz. Ayrıca gelmeyenler de sürekli aradılar. Ancak cenaze evinde sırf fotoğraf çektirmek için gelenleri hatta şarkısını dinletmek için konuşanları gördüm" dedi.