Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Vali’den OGC’ye veda ziyareti

Osmaniye Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Vali Oduncu, basın mensuplarına veda etti.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Vali Oduncu, basın mensuplarına veda etti.

Son Valiler Kararnamesiyle merkeze alınan Osmaniye Valisi Dr. Mehmet Oduncu veda ziyaretlerini sürdürdü. Kararnamenin açıklanmasının ardından veda ziyaretlerine başlayan Vali Oduncu, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni (OGC) ziyaret ederek, basın mensuplarına veda etti.
Ziyarette yaptığı konuşmada basın mensuplarına Osmaniye’deki görev süresi içerisinde verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Vali Oduncu, “Ben de sizlerin öneri ve olumlu eleştirilerinizi devamlı takip ettim. Çünkü sizler, bizim göremediğimiz, bilmediğimiz ve duymadığımız konuları bizlere yansıtan gönüllü hizmet erlerisiniz. Bu sürede hiçbir zaman birbirimize kırıcı olmadık, uyum içinde çalıştık. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” dedi.
Bir devlet memuru olarak kendisini buraya atayan iradeye de kendisini buradan alan iradeye de saygı duyduğunu ifade eden Oduncu, “Benim buradaki hizmet sürem de bu kadarmış. Bundan dolayı kimseye kırgınlığım yok. Ancak bundan sonra görev yapacağım yerde sizlerin her zaman bir dostu olacağını ve kapımın her zaman açık olacağını da bilmenizi isterim. Ben Osmaniye’yi ve Osmaniyelileri sevdim. İnşallah onlar da beni sevmiştir. Bundan sonra da her zaman onların hizmetindeyim” şeklinde konuştu.
Osmaniye’nin ilk valilik yaptığı yer olması nedeniyle kendisinde her zaman ayrı bir yerinin olacağını da belirten Vali Oduncu, tek üzüntüsünün yeteri kadar hizmet verememiş olabileceği duygusunun kendisinde yer edinmiş olduğunu da sözlerine ekledi.
Ziyaretten dolayı teşekkür eden OGC Başkanı Gökhan Erkmen de Vali Oduncu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, kendisine bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.