Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Umut Bulut, Babaevinde Taziyeleri Kabul Etti

Ankara`daki terör saldırısında babasını kaybeden Umut Bulut, Kayseri`deki babaevinde taziyeleri kabul etti. Umut Bulut`un ayakta durmakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı.

Ankara'da dün düzenlenen ve son bilgilere göre 37 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısında Galatasaraylı milli futbolcu Umut Bulut'un babası Kemal Bulut da hayatını kaybedenler arasında yer aldı.

TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Ankara'daki terör saldırısında babası Kemal Bulut'u kaybeden Galatasaraylı futbolcu Umut BulutKayseri'de taziyeleri kabul etti. Umut'un, Yeşilhisar ilçesi Cami Kebir Mahallesi Koçumlar Caddesi'nde oturan dayısı Ömer Bulut'un evine Türk bayrağı asıldı. Evin önüne belediye tarafından taziye çadırı kuruldu, cadde Türk bayraklarıyla donatıldı.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI

Oldukça üzgün görünen Umut, gözyaşlarına hakim olamadı. Kemal Bulut için evde Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi.

"UMARIM BABAMIN MEKANI CENNET OLMUŞTUR"

Umut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Söyleyeceğim fazla bir şey yok. Gerçekten çok farklı duygular içindeyim. Bilmiyorum yani şu anda fazla bir şey söyleyemem. İnşallah, babamın mekanı cennet olsun. Şu anda söyleyeceklerim bu kadar. Diğer ölenlerin hepsini de Allah rahmet eylesin" dedi.