Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Osmaniye Hasanbeyli`de Yaban Hayvanlarına Yiyecek

Osmaniye`nin Hasanbeyli İlçesi Gökçedağ mevkiinde, kış koşulları nedeniyle zor durumda kalan yaban hayvanları için yiyecek bırakıldı.

Osmaniye'nin Hasanbeyli İlçesi Gökçedağ mevkiinde, kış koşulları nedeniyle zor durumda kalan yaban hayvanları için yiyecek bırakıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Osmaniye Şube Müdürlüğü ekipleri, karla kaplı bölgeye, bayat ekmek ve buğday bıraktı. Yemleme çalışmasına Hasanbeyli Belediye Başkanlığı, Osmaniye Av Spor ve Avcılık Spor Kulübü Derneği, Osmaniye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği ve Doğa Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneği, Osmaniye Amatör Balıkçılık ve Doğal Hayatı Koruma Derneği üyeleri de katıldı. Hasanbeyli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Hüseyin Demirbaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Vatandaşlarımız için umarız bir farkındalık oluşturur ve buralara piknik amaçlı geldiklerinde ufak tefek hayvanlarımızı besleyecek ekmek buğday gibi yemlerden bırakmalarını bekleriz" dedi. Doğa Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneği Bünyamin Akın ve Osmaniye Amatör Balıkçılık ve Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Ozan Polat da etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayanlara teşekkür etti.