Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Camiye spor malzemesi desteği

Cami bahçesinde eski reklam panosundan basketbol potası , ayakkabı iplerinden voleybol filesi kalaslardan tenis masası, yapan imama Türkiye Spor Vakfından malzeme desteği geldi.

 

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Oruçbey köyünde, gençleri cemaate kazandırmak için cami bahçesine eski reklam panosundan basketbol potası, ayakkabı iplerinden voleybol filesi, kalaslardan da tenis masası yapan imam Kerem Başkan’a Türkiye Spor Vakfı’ndan destek geldi.
İmam Başkan’ın bu gayretinin haber olmasının ardından Türkiye Spor Vakfı Başkanı Türkay Peker duruma kayıtsız kalmadı ve Kadirli’ye orijinal basketbol potası, birçok voleybol ve basketbol topu, forma, voleybol filesi ile basketbol filesi gönderdi.
Bu davranıştan çok mutlu olduğunu söyleyen imam Kerem Başkan, "Türkay Bey'e uzun ömürler diliyorum. Bizlere gönderdiği spor malzemelerinden dolayı çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tüm malzemeleri kullanır hale getirip cami cemaati ve köydeki gençlerle spor yapacağız. Allah razı olsun, çok mutluyuz" dedi.