Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Akdam İlkokulu`nun yeni binasının açılışı yapıldı

4 derslikli Osmaniye Sumbas ilçesi Akdam Köyü İlkokulu’nun yeni binasının açılışı Vali Kerem Al ve protokol üyeleri tarafından yapıldı.

4 derslikli Osmaniye Sumbas ilçesi Akdam Köyü İlkokulu’nun yeni binasının açılışı Vali Kerem Al ve protokol üyeleri tarafından yapıldı.

Açılış töreni için okula gelen Vali Kerem Al, okul bahçesinde ellerinde bayraklar bulunan öğrenciler tarafından karşılandı. Okulun yapımına 5 Ekim 2014 tarihinde başlanıldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Sert, "Okulda toplam 13 ana sınıfı, 60 ilkokul olmak üzere 73 öğrencinin eğitim gördüğü ve 4 öğretmen görev yapmaktadır. 4 derslikli okulda, 18 kız ve 23 erkek öğrencinin taşımalı eğitim alıyor." dedi. 

Vali Kerem Al, okulun Akdam Köyü'ne hayırlı olmasını temenni ederek, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledikten sonra Vali Kerem Al ve protokol mensupları tarafından açılış yapıldı.

Okulun açılış törenine Vali Kerem Al’ın yanı sıra, Sumbas Kaymakamı Bedir Deveci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri katıldı.