Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Ahmet Yesevi mahallesine 25 bin metrekare parke taş kaplaması yapıldı

Osmaniye’nin Ahmet Yesevi mahallesinde ara sokaklar parke taşı ile kaplanıyor. Ana caddelerin parke yol yapımın ardından, bu yıl 25 bin metre kare daha yol yapıldı.

Osmaniye’nin Ahmet Yesevi mahallesinde ara sokaklar parke taşı ile kaplanıyor. Ana caddelerin parke yol yapımın ardından, bu yıl 25 bin metre kare daha yol yapıldı. 

Daha önce mahalle içerisinden geçen Çardak yolunun Osmaniye Belediyesi tarafından bulvar standartlarında bir yol haline getirildiğini ifade eden Mahalle Muhtarı Ramazan Gök, şimdi ise tüm yolların parke taşı ile kaplandığını belirtti. Başkan Kadir Kara’ya ve belediye ekiplerine teşekkür eden Muhtar Ramazan Gök, okul çevresine açılan yolun ise çok önemli olduğunu kaydetti. Okul öğretmenlerinin, öğrencilerin ve velilerin yol açımından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Mahalle Muhtarı Gök, bu yolun altyapısının tamamlanarak kış ayına girmeden asfatlanmasını 
beklediklerini söyledi. 

Kadir Kara ile Ahmet Yesevi mahallesinin çehresinin değiştiğini vurgulayan Ramazan Gök, yapılan hizmetlerle mahallenin değer kazandığını söyledi. Arsa fiyatlarının bile önemli ölçüde değer kazandığını ifade eden Muhtar Ramazan Gök, çalışmanın önemine değindi. Gök, “Mahallemiz her açıdan hizmete muhtaç bir yerleşim yeriydi. Yapılan hizmetlerle gerçek bir mahalle olduk. Başkanımız Sayın Kadir Kara göreve geldikten sonra mahallemiz ve şehrimiz için önemli bir yol olan Çardak yolunu bulvar haline getirerek büyük bir hizmete imza attı. Ardından açılmayan yollarımızı açtı. 
Yollarımızı parke ile kapladı. Mahallemize bir park kazandırdı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” dedi.