Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Adana yolunda çalışma

Osmaniye’nin Kadirli ilçesi Adana yolu güzergahında kaldırım çalışması yapıldığı bildirildi.

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, muhabirimize yaptığı açıklamada, Adana yolu üzeri Çukobirlik yakınında kaldırım çalışması başlattıklarını, mahallelerin ihtiyaçlarına göre çalışmaların süreceğini kaydetti

İlçeyi yaşanabilir bir kent haline getirmek için yoğun bi çaba içerisinde olduklarını ifade eden Tarhan, belediye ekiplerinin mahallelerde yol, yağmur suyu, temizlik gibi çalışmaları aralıksız olarak sürdürdüklerini belirtti.

Asfaltsız sokak, kaldırımsız cadde bırakmamaya kararlı olduklarını da vurgulayan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, “Bir şehrin güzel görünmesini için kentin girişine yapılacak çalışma çok önemli. Buradan hareketle Allah izin verirse şehrimizi el birliği ile yapacağımız çalışmalarla yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Adana yolu üzerinde daha önce bir kısmını yaptığımız kaldırım çalışmasının devamı olan Çukobirlik civarındaki yakınına başladık. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yol konusunda çok önemli çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Allah izin verirse afsalsız sokak, kaldırımsız cadde bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

Haber: Menderes ÖZAT