Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Durmuşoğlu referandum için sahaya indi

Durmuşoğlu referandum için sahaya indi - Osmaniye Ak parti Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Eğitim Bir-sen temsilciliğini ziyaret etti, okul müdürleriyle bir araya geldi

 Osmaniye Ak parti Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Eğitim Bir-sen temsilciliğini ziyaret etti, okul müdürleriyle bir araya geldi.
Durmuşoğlu, Ak parti ilçe başkanı Mustafa Büyükbozdoğan ve Gençlik kolları başkanı Selçuk Yiğit'le yaptığı ziyarette, neden EVET denileceğini maddeler halinde sıraladı. Durmuşoğlu, "İnanıyorum ki milletin iradesi sandığa yansıyacaktır dedi.
Büyük bir katılımın olduğu toplantıda söz alan Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Demirci, "Eğitim Bir Sen olarak yaşanan referandum sürecinde tavrımızı ortaya koymanın, üyelerimizi ve kamuoyunu aydınlatmanın tarihi bir görev olduğunu düşünüyoruz. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesi ile ortaya çıkan yeni anayasanın, Milli iradeyi büyük oranda yansıtacağına inanıyoruz. Bu milletin önüne çıkan tarihi bir fırsattır' dedi.
Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Cömert ve sendika yönetimi tam kadro katıldı.