Son Dakika
GÜNDEMEKONOMİPOLİTİKAGÜNCELSPORÖZELDÜNYAYAŞAMSAĞLIKEĞİTİMTEKNOLOJİ DİĞER
SinemaAstrolojiSeyahat
Osmaniye’de 16 bin 672 adet ceviz fidanı dağıtıldı
Osmaniye’de kahvehanede silahlı kavga: 2 ölü, 2 yaralı
AK Parti Kadirli İlçe Teşkilatı`ndan Suriyelilere yardım
Mevsimlik İşçilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor

Dünyaca ünlü yıldıza Adana burması

Adana’ya gelen dünyaca ünlü The O.C. dizisinin yıldızı Mischa Barton’a, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü Adana burması hediye etti

 

21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali kapsamında Adana’ya gelen dünyaca ünlü The O.C. dizisinin yıldızı Mischa Barton’a, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü Adana burması hediye etti.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 21. Altın Koza Film Festivali kapsamında Adana’ya gelen, Türkiye’de de uzun yıllar gösterimde kalan, dünyaca ünlü The O.C (Orance Country) dizisinde Marissa Copper karakterini canlandıran Mischa Barton, kent halkından yoğun ilgi gördü.

Merkez Park’ta düzenlenen festivalin açılış programına katılan ve kırmızı halıda yürüyen Londra doğumlu, İngiliz-İrlanda asıllı, ABD vatandaşı Mischa Barton’a, kaldığı HiltonSa Oteli’nde, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü tarafından yöresel bir sürpriz yapıldı.

Zeynep Sözlü, Mischa Barton’a mavi boncuklu Adana Burması taktı. Adana’ya gelen gelinlere ve kadın misafirlere geleneksel olarak verilen bir hediye olduğunu söyleyen Zeynep Sözlü, kendisini Adana’da görmekten son derece mutlu olduklarını belirtti. Zeynep Sözlü, Mischa Barton’u yeniden Adana’da görmeyi arzu ettiklerini ifade etti.

Zeynep Sözlü ve Başkan Hüseyin Sözlü’ye nazik hareketlerinden dolayı teşekkür eden Mischa Barton, Altın Koza Film Festivali’ni fantastik bulduğunu ve çok sayıda sinema yıldızının bulunduğu bir etkinlikte, Türk Sineması’yla ilgili bilgi sahibi olmaktan dolayı da çok memnun olduğunu kaydetti.